Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty Florystyczne z Kwiaciarnią Ali Art Racibórz

 
Krótki filmik prezentujący jak bawiliśmy się na Warsztatach Florystycznych organizowanych przez Kwiaciarnię Ali-Art w Raciborzu. Zapraszamy na następne warsztaty - organizujemy je cyklicznie kwiaciarniaraciborz.pl/warsztaty-florystyczne/ - odwiedź naszą stronę lub Facebooka i dowiedz się więcej. Więcej informacji o nas: kwiaciarniaraciborz.pl/ facebook.com/KwiaciarniaAliArt kwiatyaliart.pl/ - zamów kwiaty online do Raciborza lub okolic kwiaciarniaraciborz.pl/warsztaty-florystyczne/ - informacje o warsztatach Music : J-MAN - Getcha Hands Together soundcloud.com/mophonics/getcha-hands-together licensed under a Attribution-NoDerivatives 3.0 International License creativecommons.org/licenses/by-nd/3.0/ Spot dźwiękowy rsmedia.pl/

 


Kwiaciarnia Ali-Art
 
Data pliku video: 2014-05-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  raciborski

  Powiat raciborski -powiat w województwie śląskim ma swoją siedzibę w Raciborzu. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Racibórz, Krzanowice, Kuźnia Raciborska, Kornowac, Krzyżanowice, Nędza, Pietrowice Wielkie i Rudnik.

  Wśród atrakcji turystycznych powiatu wymienić z całą pewnością trzeba pałac z XVIII w. w Krzyżanowicach. Przebywał w nim sam Ludwik van Beethoven. Powiat nawiązał współpracę partnerską z niemieckim powiatem Märkisher, niemieckim miastem Rendsburg, Hrabstwem Wrexham Borough i powiatem kędzierzyńsko-kozielskim.

  Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 45 i 78 oraz drogi wojewódzkie 416, 417, 421, 425, 915, 916, 917, 919, 920, 921, 922, 923, 933, 935 i 936.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola