Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Racibórz 2.0 - zmieńmy system...

 
Drodzy Państwo, nazywam się Rafał Jarzombek, mam 40 lat i postanowiłem kandydować do Rady Miasta Raciborza w nadchodzących wyborach samorządowych w 2018 roku. Jeśli chcesz abyśmy byli nowoczesnym oraz innowacyjnym miastem, podaruj swoje zaufanie osobom, które mają zestaw potrzebny do osiągnięcia powyższych celów. Ludziom mającym wiedzę i doświadczenie w kierowaniu ważnymi projektami, którzy zrobią to profesjonalnie, ale co najważniejsze, z myślą o mieszkańcach, ale i ludziach spoza Raciborza, którzy będą mogli tutaj odnaleźć miasto unikalne, odnoszące się do swoich tradycji, wtłaczając jednocześnie najlepsze i najnowocześniejsze wzorce. Kandyduję do Rady Miasta Raciborza, popierając kandydaturę Roberta Myśliwego na prezydenta Raciborza. Wraz z koleżankami i kolegami z Komitetu Wyborczego Wyborców TAK, damy początek nowemu rozdaniu dla tego miasta... Jeśli myślisz podobnie - oddaj na mnie swój głos. RACIBÓRZ 2.0 - zmień system...

 


Rafał Jarzombek
 
Data pliku video: 2018-10-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  raciborski

  Powiat raciborski -powiat w województwie śląskim ma swoją siedzibę w Raciborzu. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Racibórz, Krzanowice, Kuźnia Raciborska, Kornowac, Krzyżanowice, Nędza, Pietrowice Wielkie i Rudnik.

  Wśród atrakcji turystycznych powiatu wymienić z całą pewnością trzeba pałac z XVIII w. w Krzyżanowicach. Przebywał w nim sam Ludwik van Beethoven. Powiat nawiązał współpracę partnerską z niemieckim powiatem Märkisher, niemieckim miastem Rendsburg, Hrabstwem Wrexham Borough i powiatem kędzierzyńsko-kozielskim.

  Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 45 i 78 oraz drogi wojewódzkie 416, 417, 421, 425, 915, 916, 917, 919, 920, 921, 922, 923, 933, 935 i 936.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola