Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Raciborz Kto raz Cię zobaczył...

 
Chciałbyś zobaczyć jak dziś wygląda Twoja rodzinna miejscowość? Zrobimy dla Ciebie unikalny film! Wejdź na filmowepowroty.pl Miejsca, w których się urodziliśmy, spędziliśmy część życia, ale z różnych powodów musieliśmy opuścić, pozostają na zawsze bliskie naszemu sercu. W naszych wspomnieniach rodzinne miejscowości są niezmienne, a przecież one nadal żyją Wielu z nas pragnie do nich wrócić i zobaczyć jak teraz wyglądają, ale niestety nie może tego zrobić. Dlatego nurtuje nas mnóstwo pytań, na które nie znamy odpowiedzi. Kto mieszka teraz w naszym domu? Czy w parku nadal stoi ławka, na której całowaliśmy się po pierwszy raz w życiu? Gdzie podziali się nasi przyjaciele z dzieciństw? Co teraz robią i jak wyglądają nasi znajomi? Dzięki nam poczujesz się tak jakbyś znowu odwiedził to miejsce!

 


Arkadiusz Ekiert
 
Data pliku video: 2010-01-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  raciborski

  Powiat raciborski -powiat w województwie śląskim ma swoją siedzibę w Raciborzu. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Racibórz, Krzanowice, Kuźnia Raciborska, Kornowac, Krzyżanowice, Nędza, Pietrowice Wielkie i Rudnik.

  Wśród atrakcji turystycznych powiatu wymienić z całą pewnością trzeba pałac z XVIII w. w Krzyżanowicach. Przebywał w nim sam Ludwik van Beethoven. Powiat nawiązał współpracę partnerską z niemieckim powiatem Märkisher, niemieckim miastem Rendsburg, Hrabstwem Wrexham Borough i powiatem kędzierzyńsko-kozielskim.

  Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 45 i 78 oraz drogi wojewódzkie 416, 417, 421, 425, 915, 916, 917, 919, 920, 921, 922, 923, 933, 935 i 936.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola